| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, za normálních okolností je jedno, jak velký nákup je, protože člověk přede mnou odkládá do košíku stejným tempem, jakým prodavačka markuje a já mezitím stíhám na pás narovnat nákup vlastní, kterého je většinou plný košík, protože nechodím nakupovat denně. Ve větších prodejnách už dělají dva oddíly pro dva nákupy, takže ke zdržení nedochází. Horší je, když občas musím na nákup někam, kde tohle nemají, navíc mají krátý pás, to je pak očistec, protože nelze naskádat celý vozík na pás a přesunout se s ním za kasu, takovým obchodům se vyhýbám. A jak už jsem psala dřív- pokud je to člověk starý, mám pochopení, ale zažila jsem i takové /mladé/, co šnečím tempem rozvážně vymýšleli, kam uložit jednotlivé položky nákupu, aby po zjištění, že se to tam nevejde, chtěli nákup přeskládat, pokladní čekala, já čekal, fronta za mnou čekala a tam jsem se teda ozvala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.