| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda jsem asi flákač, ale praní takhle "nežeru". Peru všechno na 50, rozlišuju jen barevné a bílé. K barevnému i černé, ale toho máme tolik, že z jiných barev je tam minimum. Ale štve mě, že v poslední době vytahuju prádlo a na větších plochách, třeba tričkách, zelené, modré, se objevují tmavé fleky. Nic nebarví, ty materiály dneska vyjdou všechny nastejno. A pak se to obejví i na té várce vypraného bílého.

Tak se chci zeptat, jak čistíte pračku? Si myslím, že to bude v ní, prolít octem jsem zkoušela, žádná změna.

A ještě se chci zeptat - máte někdo potah na sedačku nebo třeba přehoz přes postel, jak perete tohle?
Ten přehoz ještě jde, ale ten potah se mi ani nevleze do pračky, párkrát jsem to vzala do té prádelny QuickWash, přidala jsem ložní z chaty, tam mám francouzskou deku, to se taky nevejde doma do pračky. V té prádelně to vyšlo na dvě várky do té velké pračky, 14 (nebo snad 20 kg?) a vyšlo to na pětistovku, to je pro mě teda dost. Ale jo, jinak dobrý, ekologické prostředky, voní to a je to se sušičkou, což doma taky nemám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.