| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Až doteď jsem byla jakž takž srozuměná se situací, sice mě to fakt štve a postihlo to konkrétně nás docela dost(zavřený obchod se zaměstnanci), ale dejme tomu..Ušila jsem 200 roušek, rozdala a doufala, že se to brzo zlepší. A místo toho čumím na fotky, jak se lidi v hobbymarketu tlačí hlava na hlavě, nerespektuje nikdo nic..Až se za 14 dni ta "čísla" zase zhorší, tak jestli budeme mít tou dobou vůbec otevřeno, zase nás třeba zavřou. Když to vidím- vůbec obchody nemuseli zavírat, s rouškou a rozestupy by se to zvládlo v menších obchodech 100x líp než je patrné z těch včerejších fotek. Místo toho měsíc sedím doma, z jedné strany poslouchám, jak je to chřipka, z druhé strany jak umírají tisíce lidí a dávám zaměstnancům peníze z rezerv ( na budoucí stavbu skladu), protože je zatím nechceme vyhazovat..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.