| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A co jako, ja jen žasnu. Zdravotníci i Hamáček -pokud to fakt myslí vážně, musí být dost frustrovaní. Lidi jsou vážně jak padlí na hlavu. Pod okna nám chodí chlastat bezdomáči (je to bokem od chodníku), ochrchlávají nám vstupní dveře. Po ulici lezou taky s rouskou na krku. Lidi běžně na ulici hulí, řemeslník si sunda roušku, dejchne protijdoucí ženě do obličeje a zapálí si. Alzabox obsypaný slunícími se skupinkami zaměstnanců (zřejmě), popíjející, kouřící. Při běhu a kole to má jak kdo. V Praze ji milt mají. Já fakt nestojím o to, aby mi nějaký běžec vylítnul zpoza rohu a funěl mi do ksichtu, nechci mezi nimi provozovat na chodnících slalom. Uvolnilo se to a sousedky hned šťebetají bez roušek na chodníku o šířce metr něco-kdo je míjí, musí se protáhnout. Pošťačka si stěžovala, že na to lidi pečou a chodí si pro dopisy před dům bez roušky. Ven prakticky nechodím, i tak je výsledný dojem jasný.
Udělali výjimky a užna to prdí kde kdo. Dalo se to čekat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.