| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

madeleine schválně jsem nepsala že to já nepotřebuji, protože mluvím za sebe. A vadí mi že se tady mluví obecně že vláda měla zajistit všem roušky. Protože možná to tak "všichni" nevidí.

A platí to i obráceně.
Mluvte tedy za sebe, pokud ty jsi chtěla aby ti ji vláda zajistila, tak to formuluj
tak že vláda to nezajistila tobě. OK, to je legitimní. Proč ne.

Já to vidím asi podobně jako když také nemůžu chodit nahá po ulicích. Ale nečekám že mi spoďáry pořídí vláda. Pořídím si je sama. Je to asi o úhlu pohledu. U věcí který si dokážu zařídit(koupit) sama nepotřebuji stát s nataženou rukou "státe, dej" "státe zařid". Tu stovku na roušku fakt mám. A radši si i vyberu co mi vyhovuje z té nabídky, která mi přijde i docela široká.
Kdo na to nemá, chápu že i takoví jsou, tam pak by mala zajistit obec, jelikož ta je občanům blíže a od toho i tu místní samosprávu máme.

Něco jiného jsou třeba zdravotníci, tam je to ochranná pomůcka k práci, a měli by dostat od zaměstnavatele. Nebo i jiní zaměstnanci, tak jako pracovní pomůcky.

A i to šití roušek, to není vždy jakási "improvizace", ty co mám jsou profesionálně ušité. Nanonákrčníky je normální výroba, ta byla i předtím. Ale samozřejmě je tu i šití roušek domácké, spousta lidí u nás to umí, tak proč ne. Nebo chtějí prostě pomoci, tak proč to shazovat. Je přece dobře že se zvedne vlna solidarity a lidé dávají i zdarma. A je to i v čase krize prostě je lidské. A to že je vlastně ta solidarita obrácena jako chyba vlády je prostě i trochu nefér k těm lidem co pomáhají (jelikož jejich názory na situaci mohou být různé).
Já když chci pomoct, tak chci pomoct, bez ohledu na politiku nebo vládu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.