| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si bohužel ty "moje vůně" neumím jen tak vybavit, ale když je někde ucítím, hned je poznám :-) A nemusí jít jen o vzpomínky na dětství. Teď v pátek jsme jeli na cyklovýlet, vylovila jsem nějaký starší zbytek opalovacího krému a donutila rodinu namazat obličeje, krky a ruce. Většinu výletu jsme vzhledem k trase na okraji Prahy museli jet s rouškami a mně se vůně toho krému vsákla do roušky a najednou jsem se cítila úplně jako u moře (při jízdě foukal i ten "mořský" vítr) - asi to byl krém, který jsme měli předloni v Chorvatsku, protože jsem si vybavila přesně cestu z apartmánu k moři ~:-D Zbytek krému jsem si schovala a budu si ho asi patlat na roušku kdykoliv na mě padne deprese ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.