| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To mne mrzí. Já to ale takhle nemyslela ani jsem nechtěla podobné způsobit. Ta diskuze byla o oprávněnosti bonusu a o tom, jak by se případně, BYLO-LI BY to nutné... prokazovalo. Ten dotaz vznikl na základě nějakých informací z médií, tudíž řešíme nějakou hypotetickou situaci, která zřejmě ani nenastane.

Ministryně sdělila, že možnosti jsou.. a já popisovala ty cesty, které by to v případě pochybností mohly dokázat.
Domnívám se totiž že
a) u plátců DPH uvidí vlastně hned
b) u neplátců DPH uvidí na základě nějakých ročních daní

a pak je otázka, zda se budou zabývat případem, že uvidí nárůst mezi obdobími. To, že jsou kadeřnictví zavřená atd., je jasná věc, ale existuje spousta profesí, na které se vztahuje až poslední písmeno... omezená poptávka atd., a mne se klienti ptají - co když - HYPOTETICKY - dojde k tomu, že na mne zakleknou, protože letos přiznám vyšší daně než vloni? Tak jim vysvětluji, že pak můžeme jednak doložit tou měsíční fakturací například. Přijde mi nesmyslné jim říct, hele, kašli na to, ještě tu nejsou, když právě čtou ty články. Sbírám argumentaci, ok? NALOMIT JSEM NIKOHO NECHTĚLA :D a NAOPAK, ŽÁDEJTE, JSTE-LI K TOMU OPRÁVNĚNI, OD TOHO TEN BONUS JE. Já se asi vyjadřuji nějak blbě, že mne nikdo nechápe.. za to se omlouvám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.