| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Resim ted s kamaradkou, resila jsem s byvalym manzelem, nekdy je nabeh i v soucasnem mem vztahu a vy urcite vite, jak na to. Co delat, kdyz se chlap zasekne a na vsechno odpovida NE. Veta: "ani se mi na nic neptej, stejne ti odpovim NE". Celkem je jedno jestli se to tyka dovolene, nakupu nove lednicky ci cile pro odpoledni prochazku. Samozrejme prvni reakce muze byt, ok kdyz nechces tak nechces, ja to respektuju. Jenze pokud tohle obdobi pretrvava delsi dobu, tak uz je to trochu komplikace. Muzu pak napsat konkretni priklady, ale nekdo z vas diplomatek, co jste dlouhou dobu vdane, zna urcite recept jak nekonfliktne tuto situaci preklenout a dostat se zpet do normalniho stavu. Ja reaguju na tohle spatne, kdyz mi rekl byvaly manzel, ze na dovolenou nepojede, tak jsem rekla, ok tak ja pojedu sama a jela jsem. Ale to skoncilo rozvodem, takze to asi neni dobry priklad. Dnes mi zpetne rekne, no kdyby si to tenkrat rekla jinak, tak bych jel a rad. Ale JAK JINAK? Mam prosit, mam brecet nebo kde je ten recept?~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.