| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martino, já jsem už od půlky března doma (obchod je zavřený), manžel a syn taky a fakt se nenudím, doma mě to baví...ráno si trošku přispíme, dopoledne děláme něco se synem do školy, pak si uvaříme něco dobrého k obědu...odpoledne si chvíli každý zalezeme k něčemu svému...později odpoledne děláme něco na zahradě, zasadili jsme si tu spoustu nové zeleniny, nebo se synem blbneme se švihadlem, míčem, pálkami apod...nebo děláme něco kolem baráku, v domácnosti apod., děláme věci, které jsme dlouho odkládali - úklid půdy, kůlničky, třídění různých věcí...když je ošklivo, tak kouknem na film, nebo hodně koukáme na dokumenty na PrimaZoom...pak si uděláme večeři a zase si každý zaleze dělat něco, co ho baví, nebo si zahrajem nějakou hru všichni...občas vyjedeme na nějaký výlet, ale to jsme zatím byli jen dvakrát, jinak jsme spíš na zahradě...letos si fakt obzvlášť užívám jaro a stíhám sledovat, co kde roste, kvete...když jsem byla v práci třeba pá-ne od rána do večera, tak jsem si na zahradu ani nevzpomněla, když jsem přišla večer v devět...teď si to fakt užívám...nějaké chození po obchodech apod. mě moc nebavilo nikdy, takže jen občas nakoupíme jídlo a jinak pohodička...vlastně mi ani nic nechybí :-). A takhle dlouho v kuse jsme teda ještě nikdy s manželem a synem pohromadě nebyli a kupodivu jsme se zatím ještě ani nepohádali (když nepočítám občasné synovy pubertální provokace a průpovídky :-), ale ty měl předtím taky...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.