| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renka + 3, ozvali se dohromady hned po prvním týdenu. Dověděli se, že ve škole jsou od 8-16h tak o co jde. Pravda je, že ve škole prosedí 36vyuč. hodin.

Video OK, trvá 20minut, jenže v matice k tomu v pracáku je XX příkladů k tomu je třeba další A4 příkladů.Chybí to, že když neví se může hned zeptat, takže nad tím sedí a neví co s tím, volá bratra, ten mu to vysvětlí, pak se k nim přidá třeba další 3 lidi a syn to vysvětluje i jim.
A to pominu to, že se před 14dny spletla, jeden den jim pustila video. Dala procvičit, že jako další den asi 20minut písemka. Byla na něco jinýho a ještě neprobrného. OK stane se.

Minulý týden mě vytočilo, když psal dvě písemky za sebou od 10-11:45, prakticky v kuse.~d~ Tu jednu 3/4 třídy netušilo co s tím.

pak tu máme češtinu a AJ, tolik slohu normálně NIKDY nepsali. Jen za minulý týden 4ks.~8~
Navíc ty počty slov, nesmí to být moc a málo. Jo v tom se zlepšil to už mu jde super. za to jsem třeba ráda.

nejlepší je dějepis...pošle videa většinou 3-4 za týden, přečíst učebnici, zápisek pošle, naučte se. Podobně ZSV. Fyzika, k tomu ho dokopali, už neposílá ke každému tématu 15 příkladů na počítání, to dělal ještě nedávno.

NAvíc všechno je pořád nová látka, žádný týden nebyla vůbec opakovačka, což nechápu. I syn mi tvrdí, že ve škole třeba řeknou, že tomu nerozumí a část hodiny opakují. Nyní je to nezajímá- válí se doma mají študovat.

Manžel se chystal za ředitelem osobně, bylo mu to rozmluveno.

Když přišlo téma slohu na AJ a já to četla na hlas (vliv dětství na dospělost-250slov), starší mi říká- se pomátla ne, jak to můžeme hodnotit v 20letech. Napište do školy. Takovýhle ptákoviny jsem tam nikdy psát nemusel, pořád nějaké rozbory psychologické X týdnů po sobě.

Syn mi v sobotu říkal, že jestli brzy nepůjde do školy, tak ten ústav nedodělá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.