| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Epepe, jo máš pravdu. Chce mít klid a jak tu všichni píší:

Kdysi jsem za to byla ráda a začíná mi to vadit, teprve letos se to projevilo u obou.
Oni byli takový, že úkol hotový ještě ve škole a na doma nic nezbývalo.

Pečlivý, zbytečně.....evidentně né sám a rozjeli si spirálu nekončících úkolů, všichni tak nějak pospolu nechtěně. Jak jsem zjistila.
Takových blbců jako je syn je tam evidentně víc (stydím se, že o nich tak píšu,ale opravdu nemám slova jiná~f~~f~)

Jsem nad tím vším na něj sedla(jo nejen nad něj):

1. problém příjde zpráva/e.mail to je jedno on to jde HNED udělat, chce od toho mít pokoj~8~ není sám.
(takže co udělá profesor, pošle další...., takže špatně bude posílat max. večer před termínem- problém X věcí nejde moc předpřipravit kamsi se propisují ihned)

příklad: fyzika přišla v neděli v 11:50 hned po obědě na to šel a dělal to do 3h~8~

takže on to poslala v neděli a v pondělí jim dorazila další nálož- CHYBA- zakázala jsem to nějak celé třídě(nevím kdo to četl, tvrdí že všichni), přes cosi přes co kecají

2. představa, že budou mít prázdné e.maily a učebnu je nesmysl, vždycky tam něco bude, to nejde, že by měli hotovo

3. nemůžou relaxovat tvrdili 4 lidi, když vědí co tam toho je na další den
Pak vědí, že příjde e.mail, že není odevzdáno pár hodin před termínem- zavelela jsem to ignorovat. Pokud to někdo chce 7.5. do 22h dřív než v 20h neposílat

(strach né syna kohosi: nepůjde nám elektrika- nešla v dírách okolo minulé pondělí, nepůjde nám internet- u nás doma minulý týden v neděli asi 2h ani Tv NIC- porucha)
Prý to profesory nezajímá- výmluva.
(toto mi říkala známá na jiné škole minulý týden, věřím, omluvenku pak píšu já a je mi to jedno, ostatní musí požádat své rodiče- některý mají strach, že se budou zlobit, že si to měli udělat dřív~d~)

Tak třeba někdo je nezatěžuje vůbec. ZSV, biologie, chemie....testy z toho též nepsali.

4. to, že neodmaturují je straší češtinář od září 2019, opakuje jim to každou hodinu češtiny-řval na ně, to jsem pořešila v listopadu. K radosti septimánů. Toto jim opakuje pořád. Bojí se to vířit. (oni mu to 100% věří)
Straší syn ho měl též,ale na toto je víc splachovací. (myslí si svoje)


Syn na konci pokecu:
Mami musíme to ještě rok vydržet, nech to být.....oni mě pak vyhodí od maturity,pokud mě k ní vůbec pustí, nebo se po mě budou vozit celý rok.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.