| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak asi kvalitní šicí stroj, který se koupil, protože jsme ho viděly ve výloze a přišel nám dobrý nápad vlastnit šicí stroj, nikdy se nepoužil.
Vlastně jo, ušila jsem na něm dvě roušky a už zase leží na půdě.~:-D

A nákupy pro radost, to je zahradnictví a třeba před pár dny přepravku Kordes růží.~t~
Nebo obří strom jedlého kaštanu za pár tisíc.
Nebo nesmyslné investice do zvířat, Hunter pelech pro obřího psa.
Hunter kožené obojky a vodítko, aby byla smečka krásná.
Vlastně i zvířecí kosmetika, objednávky na šampony za pár tisíc.
Velké škrabadlo pro kočky od Drapaki.

No jsem strašná.~t~
Naštěstí i chlap si rád dělá radost, tak si nemáme co vyčítat, ale štve mě, že internetové obchody teď často mají jako jedinou možnost platbu na účet, drahý si všímá pohybu na účtě a komentuje moje nákupy.~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.