| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

....clovek nekde musi udelat caru a rict, ze za tamto mohli rodice, ale za tohle muzu ja nebo nahoda nebo blby partner nebo blby sef

Val by se mela odstrihnout od manzela, to je muj nazor nekolik let....z toho fakt nemuze vinit matku, ze zije s manzelem, ktery vic bere nez dava

jasne, ze kazdy je schopen najit souvislosti mezi tim, co se mu stalo od narozeni doted, napr ja si myslim, ze mne rodice meli dat do skolky, abych byla mezi lidmi prubojnejsi, a nemeli mne nechavat doma s matkou v domacnosti, proto ja jsem dala dceru do skolky hned jak to slo a posilala jsem ji na tabory od prvni tridy, ale ona je zase prubojna az moc, a pak si vyber

ale ted si za vsechno muzu sama...kdyz holt nejsem prubojna, tak si najdu zamestnani, kde se prubojnost nevyzaduje, nebo to nejak vylepsim v dospelosti, budu se k tomu nutit, ale nemuzu az do duchodu vinit matku z toho, ze mne nedala do skolky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.