| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitys,
farmu nemáme, a zdroj obživy to není... spíš to spadá skutečně do kategorie "moje nejzběsilejší útrata". Kozy bydlí na farmě (doma je mít nemůžeme), já jim platím žrádlo a přispívám na ustájení - určitě ne plnou cenu - a kozy tam jsou jako atrakce pro dětičky při oslavách, táborech atd. Docela to funguje - já můžu odjet na víkend / dovolenou a vím, že stájníci na kozy dohlédnou a nakrmí, na mě je ten zbytek (ošetřování).
Kozy jsou srandovní, inteligentní, kromě letošního výmyku jsou výdaje za veterináře minimální (jednou ročně očkování, které bych zvládla sama, ale volám vetku proto, abych měla papír na to, že kozy jsou pravidelně prohlížené a očkované, kdyby byl nějaký průšvih s těma dětma - že by si někdo z farmy přinesl e.coli, nebo salmonelu nebo tak - tak aby nemohli říct, že je to tím, že my nedodržujeme hygienu atd.), když máme kůzlata, tak mám po nějakou dobu výborné mlíko (7-8% tuku, to je taková specialita tohoto plemene) - někdo chodí na procházku se psem, já s kozama :-). Takový ventil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.