| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ikea je demont, kultura bydlení se pozná i podle toho, jak "chčijou" dvířka a spáry. Pokud ujíždíš na dizajnu a zkušenost truhláře je pro tebe málo, nábytkových návrhářů je jako naseto."

Asi tak no. Ikea je demont, ale uznávám že dobře propracovaný a vymyšlený. Akorát toho dřeva je tam už spíš nula nula nic. A ta kvalita jde dost dolů. I když některé vychytávky jsou zas s postupem času propracovanější.

Já některé věci od nich mám. Třeba Billy knihovny mám ráda. Univerzální, praktické, funkční a leckdo to napodobuje. Nebo některé skříňky pro děti kupuju taky tam, oni to polepí, počmárají, a za ty prachy toho není škoda.

Ale disajn bych tomu asi neříkala no.

A mám i srovnání v "čase". Mám třeba už velmi velmi dlouho skříně Pax, taky považuju za velmi dobře řešené. Nicméně když jsem se dívala na tentýž výrobek teď, tak to je hodně jinde (hůř) než ty "staré". Nebo jsem dokoupila police, a je to hodně vidět ten rozdíl.

btw ta "daňová optimalizace" to není v tom že by danili mimo Švédsko, finta spočívá v tom že Ikea je vlastně nadace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.