| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, my taky máme v kuchyni teplou vodu z bojleru, stačí pustit tenký pramínek, aneb jak můj taťka vždycky říkal - nádobí se myje houbičkou, ne proudem vody~t~. A já při vaření právě ty lžičky a drobnosti průběžně odmývám a házím na odkapávač, nemám to ráda všude na lince, takže když dovařím, tak tam fakt zbyde kastrol, naběračka, pánev, vařečka...a potom talíře a příbory od jídla... Ale je fakt, že jsme jen tři, no, tolik se toho asi nenadělá, ani když vaříme vlastně dvakrát denně teplé jídlo...právě kdybych chtěla tu myčku pouštět jednou denně večer, tak mi při vaření večeře bude chybět nějaký kastrol, nebo pánev, vařečky, naběračka, co jsem našpinila v poledne...nechci to mít všechno v mnoha zbytečných kusech...ale tak chápu, že někdo zase klidně hromadí to nádobí celý den...to jsem se prostě jen tak nedávno zamýšlela, jestli vlastně tu myčku potřebuju a chci...no a našla jsem spíš podstatně víc proti, než pro...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.