| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ, mám podobné návyky.
Co máme myčka klesla nám roční spotřeba vody o 1/3 ten první rok a drží se +- stejně, co je syn na koleji tak ještě méně,ale to je vedlejší.
Nešla nám asi 3 dny než jsme koupili po 13letech nové ramínko na mytí. A fakt nechci. Co použiju dám do myčky a mám tu pořád uklizeno též. Jediný malinký problém je, když běží a hodně vařím, domyje, vykydám a hned naláduju. Uklizeno je pořád.

Mojí mamce, která rekonstruovala před 4lety, odmývala ještě víc, dokonce klesla spotřeba vody o polovinu. A tatka myčku nesnáší. Takže zase rok myjí nádobí v ruce a strašně jim stoupla spotřeba vody za poslední rok. Tatka ji má za zdržovačku, co mu to nádobí oblíbené brzdí.~d~¨

A mít ve dřezu celé dopoledne vodu,která mi tmam stydne mi vadí., protože tam musím stejně dotáčet teplou.

Takže hučíme do taťky kvůli té vodě,yb zase začal používat myčku.

Máme dost vysokou cenu vody, nestojí mi to za to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.