| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem tak několik let fungovala. Učila jsem na plný úvazek (opravdu není pravda, že na to je potřeba jedna příprava, která se dokola používá třicet let, ale je pravda, že zkušený učitel, který se s tím nepárá, udělá na základce většinu věcí bez přípravy nebo s minimální přípravou, opravovat ale musíš). Po práci jsem se učila se svými dětmi, protože aby byly naučené, musela jsem udělat většinu toho, co jejich učitelé neudělali, protože věčně byli s dětmi po estrádách a panoptikách všeho druhu), starala se o domácnost a po večerech chodila hrát. Přijdeš domů v jednu ráno (ze kšeftu v Praze, jinak taky třeba ve tři nebo nejdeš spát vůbec) a v sedm musíš být v zaměstnání, vlastní děti pochystané. Šlo to vydržet několik málo let. Hlavně jsem se bála, co strašného se stane, až nebudu mít v zádech zaměstnavatele. Nestalo se nic. Teď vidím, že mi nikdo nebránil, jen vlastní konformita a strach.
Jinak dost učitelek dělá vedlejšáky, chodí vytírat paneláky, hlídají a doučují děti, dealují různé ptákoviny apod., učitelé běžně jezdí v noci s taxíkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.