| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No vidíš to, a možná proto je pro mě ta "snadná" a univerzální angličtina nenaučitelná.

Měla jsem problém i s českou větou, kde se nevhodně zaměnila dvě tázací zájmena.

Jsem jiná, vím to, ale moje trvání na přesných výtŕazech není žádný vyšší princip, ale čistě potřeba porozumět mluvené řeči. To, že nejsem schopná se v tomhle až tak přizpůsobit, není něco, co můžu změnit. Je to jeden z důvodů, proč nejsem schopná ani telefonovat s cizími, chybí mi u nich jedna složka potřebná k porozumění. Opravdu pak nevím, co říkají, musím dlouho "dekódovat", pomalu a někdy ne úplně správně reaguju, takže rozhovor se mnou vyzní jak s idiotem, což je představa, kterou vzbuzuju dost nerada, protože si přes všechny své nedostatky myslím, že až tak hloupá nejsem...

A co se týče setí a sázení, stromy jsou v pořadí, ale nejprve potřebujeme koncepci znové zahrady, takže zatím jen půlka zahrady v lučním stavu, nevykácené plevelné stromy u plotu (bráním i za cenu narušení zídky pod plotem), zasázené brambory, vysetá rajčata a papriky (ještě nepřesazená na záhon), nachystaná semena cukety a slunečnice. Mám v tomto směru celkem čisté svědomí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.