| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, ano, to je cesta - jíst málo, ne úplné sladké a mastné prasárny, hodně zeleniny a trochu pohybu. Chystám se na to v důchodě, až bude jen na mě, co si uvařím, teď musím jíst, co uvaří jídelna a v současnosti hospoda, což je ještě horší. Člověk musí mít na přípravu jídla čas a taky ho to musí trochu bavit, což mě teda nebaví vůbec, nerada vařím, nezajímají mě recepty, co se týče zábavnosti vaření, mám to na úrovní mytí oken a čištění záchodů. Teď mi zabírá hodně času a myšlenek práce, z domu jedu v 7, vracím se o půl šesté a jsem opravdu KO. Většinou mi třeští hlava, je mi slabo, chci se jen rychle najíst, osprchovat a zalézt s knížkou. A to jídlo chci co nejrychlejší, ne abych si ho musela hodinu připravovat. O víkendu si vařím jednoduchá jídla většinou maso na pánvi se zeleninou a k tomu brambory, rýži, kuskus nebo bulgur. Ale dám si i čokoládu nebo 1-2 piva, sedmičku vína za víkend. Co je nouzový stav a roušky, tak jsem hodně omezila pohyb venku, s tím hadrem na ksichtě se mi nikam nechce, natož s ním jet ještě někam MHD, toho si "užívám" ve všední dny bohatě. Doufám, že až se vše vrátí do normálu, budu víc chodit na procházky a plavat. A v důchodu si plánuju, že budu chodit na jogu pro seniory a na plavání pro seniory, případně se přihlásím do Klubu českých turistů. Jestli se ve zdraví dožiju teda. Ještě 3/4 roku musím vydržet tu pakárnu v práci a pak - doufám - hurá, svoboda!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.