| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taodvedle, já si pamatuju, jak jsem bývala zničená, když jsem měla malé děti, ráno rychle, rychle vypravit je a zavést do školky a školy, pak práce, z práce sprint do školky a družiny, nakoupit, nachystat svačiny, dělat úkoly, večeře, okoupat a uložit do postele. Pak jsem se zhroutila na pohovku a usínala u TV nebo u knížky. O víkendu jsem obvykle hlídala to dítě, které bylo aktuálně nemocné, se zdravým jel můj BM na výlet, mezitím jsem uklízela, prala, žehlila, vařila. Jo, jednou týdně večer jsem chodila na jogu a asi tak 2x ročně jsem se viděla s nějakou kamarádkou. Dovolená byl taky soustavný zápřah péče o děti. Když už odrostli, občas jsem se i zašla cournout o obchodech a představovala si, co bych si koupila, kdybych byla bohatá. Pak se nám podělalo manželství a než jsem se z toho vzpamatovala, tak jsem byla sama, děti odstěhované a vystudované, mají svůj život. S kamarádkami se vídám častěji, ale rozhodně ne každý týden ani každých 14 dní. A jsem stejně nebo ještě unavenější než v mládí s malými dětmi. O víkendu se trochu vzpamatuju, hlavně se vyspím a vzhůru do dalšího kola práce-jídlo-spaní-práce-jídlo-spaní. Připadám si jak křeček v kolečku. Už se nemůžu dočkat, až z toho vypadnu! Jen ještě pár let toho zdraví!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.