| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ne. Pořád jsem je měla na krku, musela jsem dávat pozor, co jedí, co pijí, jestli jsou přiměřeně oblečení, namazaní opalovákem, co dělají na pláži, jestli se netopí v moři, bavit je házením balónem, předčítáním knih, hrou v karty nebo deskovými hrami, jezdilo se tam, kde to bylo vhodné pro děti, takže se jelo do aquaparku nebo do delfinária místo do Barcelony a obvykle aspoň jedno dítě onemocnělo nebo aspoň dobíralo penicilín, takže nemohlo na slunko a kdo s ním byl na pokoji nebo ve stínu, ha? Dovolenou jsem si začala užívat až bez dětí, protože i takový 15 letý, který celou dobu otravuje, že ho to nebaví, je mu vedro, nechce tam jít, nechce to vidět, chce si koupit nějakou drahou PC hru apod., to je taky pošušňání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.