| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bývalá Radko,ale proč? Proč se tak bráníš využívat ty možnosti. Minimálně je to velká úspora času,když něco potřebuju dohledat. Vyřídím víc práce,než,kdybych to měla pokaždé psát ručně nebo ťukat na stroji a posílat standardně poštou. Ta technika tu s námi bude, nezmizí a dřív či později bude spousta věcí fungovat jen online. Všimni si, jaký je třeba teď v koronadobě tlak na platby kartou a vyřizování všeho online. U doktora, na úřadě atd. Myslím,že tohle spoustu firem nakopne a budou se ještě víc snažit být online. A doufám,že i státní správa zamaká na dalších projektech
e-govermentu. Já si pamatuji ještě doby,kdy se pro výpis rejstříku chodilo na Pankrác. Mnoha hodinové fronty na ulici a dnes stačí zajít na nejbližší pobočku Czech pointu a je to vyřízené hned.
A není to jenom o práci,ale i o zábavě. Díky messengeru, Whats appu můžu být v kontaktu s rodinou v zahraničí a kamarády. Jedeme v tom i pracovně pokud někdo něco potřebuje nebo je nutná nějaká změna. Dnes jsem třeba potřebovala zjistit jaké mám disky na kolech uskladněných v servisu. Poslala jsem email a během pár minutek jsem měla odpověď. Manžel přes internet objedná pneumatiky a za pár dní je to doma bez nutnosti kamkoliv chodit. No to je přece super ne? Já si opravdu neumím představit,že bych zase o tohle měla přijít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.