| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vážené kolegyně, změnila distanční výuka váš pohled na prezenční výuku, hodnocení, smysluplnost práce ve škole, komunikaci s rodiči, žáky, kolegy, vedením...?
Dokážete a chcete se vrátit do starých kolejí?
Já ne. Tato doba mě utvrdila v tom, že je nesmysl chtít po všech to stejné a stejně rychle, hodnotit to známkou, pořád všechny vést a hnát se za výsledky pochybných kalibro a jiných testů.
Zato vidím, že i darebáci komunikují, potvrdilo se mi, že všichni pracují i bez strachu ze špatně známky, dokonce naopak, někteří začali pracovat až s jistotou, že to opravdu na známky není. A dělají poctivě.
Někteří si začali pomáhat, vznikly do té doby nepředstavitelné dvojice nebo skupinky.
Ale jak z toho ven, kdyby bylo potřeba vrátit se ke známkám?
Výuku si udělám po svým, ale hodnocení je s otazníkem.

Ono to souvisí - přehodnotily jste cíl svýho působení ve škole? Já už dřív a zase se mi potvrdilo, že to opravdu není dosahování výsledků v testech, ale pohoda a chuť se učit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.