| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko,

to je otázka s těmi učiteli informatiky ~;). U nás má informatiku ten, na koho zbyde. Plus jeden externista, kterého ale zase netankuje chod školy a chodí si to opravdu jen odučit.

Mizérie.

Ale u nás to proběhlo tak, že v úterý jsme byli naposledy ve škole, ve středu mě šéf požádal o web, ve čtvrtek na poradě všem oznámil, že do neděle musím mít od všech informaci, jakým způsobem budem zadávat úkoly, případně odkaz na vlastní stránky, dal se odkaz na školní stránky a od pondělí vše fungovalo. Každý to dělá jinak, ale na vše je jednotný začátek, jedno tlačítko na školním webu.

Nevkládají teda všichni v jeden den, ale až na výjimky, je zadání jednotně od pondělí do pátku. Někdo už má vloženo od čtvrtka (ale s datem od pondělí), někdo posílá až v pondělí a pak dva předměty jsou v úterý a ve středu, ale tím, že je to tak celou dobu, tak s tím nikdo nemá problém. Jedno je každodenní předmět, tak tam je jedno, jestli se jede pondělí - pondělí nebo středa - středa, druhý je naopak málohodinový předmět pro málo tříd, takže jim nevadí, že mají o den méně na vypracování, nebývá toho moc.

A já samozřejmě stíhám lépe vkládat, když mi to všichni neposílají najednou.

A samozřejmě je to provizorium, trvale bych to dělat nechtěla, takže od září očekávám nějakou společnou platformu pro celou školu, kam si bude moc vkládat každý sám. Akorát se bojím, že ji budu muset vybrat ~:(. Mnohem radši bych, kdyby to udělal někdo, kdo je už používal, má srovnání a ví, co všechno umí. Nechce se mi celé léto vytvářet registrace a zkoušet. Dost na tom, že mě čeká administrátorská úroveň Bakalářů ~8~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.