| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"fakt, jak snadné je vyděsit a manipulovat"
Libik, taky jsem to nevnímala takto, spíš "vyděsit" jako uvědomit si, jak snadno můžeme přijít o někoho blíkzkého, ale to přece můžeme kdykoliv, ale že je to tak křehké a běžně to v úvahu nebereme / a "manipulovat" jako, že ovlivnit davy lze tak snadno - víš, že jsem dost mimo, sedím si ve své jeskyni a izolace je naše norma, ale když v tom byli všichni, vůbec se mi to nelíbilo, bylo to "ve vzduchu", asi jako když jsem byla děcko a mamka furt hučela do taty - neříkej to před děckama, neříkejte to před lidma, a venku, hlavně v naší šílené škole, to ovzduší, málem hmatatelné, kdo může a kdo se krčí nebo tváří jako neviditelný, fuj, furt se mi to vracelo a do toho jsme se učili ten děják, ty imperialisty a do toho to výročí války..
Někdo tu průběžně psával, jak je mu líto, že se to vůbec stalo, tohle jsem cítila, víc než nějaké ztotožňování, to jsem brala, jak to šlo, s tolerancí toho neznáma, ta lítost asi nejvíc.
Teď vidím dost pozitiv, přineslo to víc času na rodinu, víc práce a zlepšení práce s pc, snad i víc si vážit té přírody, když všichni vyráželi na ty prochajdy :)
A paradoxně až teď - denně nám tu jezdí vojenská sanitka, asi trasuje kolem těch havířů.. ale min čtvrtek odvezli jednoho a včera druhého seniora, které osobně znám, nakažené, do špitálu, jak jsou na tom, nevím. takže u nás se snažíme chovat "nezmanipulovaně bezpečně".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.