| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sam01, jj roušky. U nás dostali jen občané starší 70let. 2ks.
Jinak NIKDO.

Třeba naši bydlí v díře, kde dostali celkem 10ks. Poprvé 4ks asi kolem 23.3. a podruhé 6ks, někdy v dubnu. Jedny horší než druhý, měli odemne už někdy 15.3. Do té doby mamka navštěvovala nemocnici každý týden)od Silvestra) a NIKDo jim nic nedával na nos a nikdo tam nic nenosil, což mi bylo divný, když zavřeli ty školy.
A 2ks z těch hnusů co dostali tatka předělal na ted na nákup .~R^

Manžel dostal v práci 3ks na konci března smrdí, jsou šíleně ušité, pářou se a mají zcela umělé tkanice- nepoužíváme je, jsou v autě, kdyby jako někdo zapomněl. A nyní přitáhl další sadu. A tam je ještě horší 1ks. ~t~ Z toho jsou použitelné jen 2ks jednorázovek a gel desinfekční do kapsy.

A když chtěl darovat nějaký podnikatel naší nemocnici roušky někdy v březnu, tak to nešlo, bylo to i v TV. Ještě z toho měl popotahování. A tak se nemocnici šili roušky samo-domo dál. Já když to viděla tenkrát, tak mě málem kleplo. Na urgentním příjmu neměli co na nos. A tohle. proč? Dodnes mě to vrtá hlavou.

A co ten pán co vyrábí nanoroušky, někde v CR a nyní čelí důkladné kontrole podnikání.
A dodat mu je nikam nedovolili či co.~8~ Asi fakt nejsou potřeba a zbytečně se vyšiluje od 1.3.2020. Takže v té době jak se o něm psalo jsem přestala tu roušku nosit úplně. Jen do obchodu, protože kdyby to k něčemu bylo, tak se mu to asi dovolí dodávat.

A to jsem si ještě někdy 20.3. myslela, že to dotáhnu domů z pošty a všichni lehneme.

A Liberecká Vš rozběhla sice 3 podniky s nano-filtry a taky je to k ničemu. Nemůžou je dodávat v tom množství jak počítali. Proč? Protože roušky na NIC nepotřebujeme. Ani ty lékaři? ~d~

Moje mamka leží v nemocnici. A všichni k ní chodí jen v roušce a rukavicích(ale ty nosili i před koronáčem), nemají ten štít co v něm třeba učí Zufi. ~d~
A na nikom moje mamka v nemocnici neviděla roušku až okolo té doby kdy to bylo povinné.~d~

začínám si myslet, že někdo potřeboval fakt spustit jen krizi, když nepřicházela jak strašili už 1/2 roku.~d~

Začíná to být čím dál divnější.
A od velikonoc mi opravdu je divných ještě víc věcí. Nikoho vlastně nezajímalo zda tchán přišel s někým do styku, když měl možná koronáč a proto nás k němu údajně nepustili a nás tam nechtěli pustit co kdyby jsme ho měli~8~ a NIKdo už nám nedal vědět co mu přesně bylo, že už se to nedovíme, pitva není potřeba. No to už je jedno.

Ono bylo divný i to, že 10.3. se vše začalo zavírat a v našem okrese se první případ objevil až na konci března. Někde dodnes nepřekročili 10ks.
Jsou to většinou okresy o kterých vím, že třeba na Rokycansku měli nemocnost listopad-prosinec (můj dodavatel mi nemohl posílat, byl 3týdny na smrt nemocný s kašlem-3 různé ATB, nepomohlo to, jako jeho okolí, vracelo se jim to, ve škole byli tam někde dvě děti, zbytek doma chrchlal). A okresy co se skoro všechny shodují s prvním-druhým týdnem jarních prázdnin.

U nás to bylo podobné okolo pololetek. O dvou vím, že od té doby jsou jako rybičky a mají ty správné protilátky. Takže tak.
Manžel má v práci kolegu, 3 týdny v lednu byl doma s kašlem, nemohl se ho zbavit. Jeho sestra DR mu odebrala krev, protilátky má taky. Nějaké hraniční,ale má. Takže ve firmě mohl dávno někoho nakazit a nedostal to od ně nikdo ani z té kanceláře. Kde je dalších 8 lidí a je prý malá.~d~

Asi by měl někdo přestat mlžit a vylézt s pravdou, které,ale asi nikdo nebude nyní věřit, když 3 měsíce se dělo co se dělo.~:(

Jediný co jsme se v rodině kolektivně dohodli, že nepojedeme k našim, protože mamka je střídavě doma a v nemocnici kde jí provádí kde co a oslabují ji.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.