| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Václavko, souhlasím.

štve mně podsouvání toho, že mám li roušku, jsem vyděšená, zmanipulovaná, někdo kdo nemá vlastní názor, vítá návrat starých časů a volí Babiše, nebo aspoň komunisty.

Roušku pokládám za užitečnou věc, jsem ji mnoho let běžně zvyklá používat v zaměstnání, umím s ní žít a vím co od ní mohu očekávat.


V autě, lese či na opuštěné polní cestě jsem ji nenosila ani na vrcholu nouzového stavu, protože to byla nsprostá blbost, teď jí nosím dle svého uvážení, protože jsou situace kdy význam má.
A riziko nákazy vládním nařízením o možnosti sundat jaksi nevymizelo
Včera večer v metru jsme byla ráda,že v mém vagoně byli všichni vyděšení k smrti a měli roušku pořádně nasazenou a nebyl tam žádný hrdina s rouškou provokatině pod nosem či dokonce odbojářsky pod bradou.
kdyby tam chrchlal někdo s rouškou pochybné kvality či bez, tak vystoupím.
Je mi jedno, co si kdo o mně myslí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.