| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak to hodnotíte?

Četla jsem články o matkách, které žijí na venkově a takto jim to vyhovuje. To celkem chápu, pokud mají děti volný výběh, nemusí řešit roušky a matky mají ideálně čas, tak to pak nemusí být tak strašné. Myslím na rodiny, které jsou zavřené v malých bytech ve městech - to už je pak horší.

U nás měla karanténa několik fází - dobré i špatné.Tak nějak jsme se zklidnili a zpomalili - vyhovuje nám pozdní vstávání a pomalé snídaně...zjistili jsme, že to spolu můžeme všichni vydržet, i když jsme každý jineho ražení - 60, 45, 15 a 11 let ~:-D Také jsme si trochu přehodnotili nějaké hodnoty a možná se chystáme na nějaké změny, uvažujeme o koupi malé chalupy za Prahou...

Dcera si dokázala, že je už samostatná, šikovná a teď už jen aby zvládla přijímačky....

Syn - katastrofa. Distanční výuka je u nás boj - sice se to trochu zlepšilo, ale stejně prostě ještě nepochopil, že je učení jeho povinnost a využívá každé situace, jak to ošulit... Je nesamostatný, nezodpovědný a je mu to šumák. Já z něho šílím a vysiluje mě to. Je to taková povaha, zajímají ho teĎ jen počítače a nechci ani vědět, kolik hodin u něho za celou dobu strávil...Bude mu 12 ... je to u vás stejne? Asi u polovinu ano,že...nedělám si iluze..

Já - učitelka, už jsem trochu ztlumená. Trvá to moc dlouho. Už dochází dech a je to jaksi ubíjející. Odpočinula jsem si od toho školního ruchu, ale sedět u počítače mě už moc nebaví a prvotní nadšení z online výuky už taky vyprchalo...Chybí mi esprit...

Podle mého už škola dávno začít měla, úplně normálně. Takto mi to už nedává smysl. Viru se prostě nebojím...

Jak to pomalu hodnotíte vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.