| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ToAr, píšeš "jedu", takže prostě jedeš. Na vážkách jet-nejet evidentně nejsi. To je výchozí situace.

Za mě - už tak je nestandardní vyjevit (navíc zahraniční a navíc teď, když se sotva otevřely hranice, někdo na cestování ještě koule nemá, takže mu ta představa může vadit) cestu pár dní předem. To bych pochopila, kdyby se třeba někomu uvolnilo jedno místo v autě a jeden pokoj v hotelu v cizině, prostě last minute. Ale kdyby mi muž řekl, že si něco naplánoval a zaplatil před měsícem a říká mi to dnes, tak bych byla naštvaná. (Ale my spolu žijeme, bydlíme a máme děti...jiná situace.)

Já bych asi řekla - hele, potřebuju vypnout a tak jsem se rozhodla si sama na pár dní vyrazit, teď, když děti... (vysvětlení píšeš sama), nechtěla jsem tě lanařit, když vím, že máš práce nad hlavu a navíc chci být chvíli sama, vyčistit si hlavu. Říkám to na poslední chvíli, promiň, protože jsem pořád přemílala v hlavě, že se třeba naštveš nebo tak něco.

Takhle, kdybych se já rozhodla někam zmizet a mé rozhodnutí bylo definitivní, tak by mi to partner dopřál (teda snad jo, mluvit za něj nemůžu :-D), páč domácnost, výuka dětí, HO, nákupy, zařizování, vše šlo na mě a fakt to leze na budku, a nelze jaksi čekat na to "vypnutí" půl roku, když je člověk vyhořelej teď a tu šanci má taky teď. Tak snad je schopen to objektivně posoudit a nemít důvod, proč by nechtěl, abys někam jela.

Spíš mě zaráží ty smsky během cesty...fakt by tě takhle uháněl? To je nepříjemná představa.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.