| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za prvé - já se nerozhoduju mezi tím, jestli budu nebo nebudu chodit do práce. Já jsem doma z příkazu zaměstnavatele. A doma se věnuju dítěti. Takže mám podle mne i morální nárok na to brát ošetřovačku. Kdybych mohla chodit do práce, budu chodit do práce.

Za druhé - mám 12 leté dítě, které není běžně potřeba hlídat. Ale pokud jde o plnění školních povinností, tak tam je naprosto mimo. N+kolikrát denně potřebuje dozor, jinak to nezvládá. Ne, že by nedělal, ale nezapisuje si věci, nedělá opravy, úkoly, které udělá, tak zapomene odeslat. K tomu ještě dostávají informace ze tří zdrojů - mailem, přes bakaláře a teams. Takže by si to měl kontrolovat dvakrát denně a na něco furt zapomíná. Navíc některé úkoly dělám s ním, protože když má dělat doma 5 cvičení a pak jedno poslat, tak v těch předchozí 4, který udělá bez dozoru, akorát furt opakuje ty samý chyby. No tak u přírodopisu na to s...e Bílej tesák, ale třeba v jazycích nebo při převodu jednotek to je fakt blbý.

Kdybych dostala příkaz, že mám chodit do práce, tak bych se mu tak věnovat nemohla a bylo by to blbý. Ale brala bych to tak, že to tak prostě je a v podstatě není na vybranou a nějak bychom to plácali po večerech (jako na začátku než jsem dostala nařízeno zůstat doma). Ale když už doma jsem a dítěti se věnuju, tak nevím, proč bych neměla brát 80%.

Nejvíc by mi vyhovovalo, kdyby mu zpřístupnili školu aspoň na 4 hodiny denně, kde by dělali ty nejdůležitější věci jako jazyky, matiku a fyziku, a já chodila do práce. Takže to fakt není o tom, že bych se chtěla flákat doma za co nejvíc peněz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.