| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, ano ta formulace "nad míru obvyklou" je zvláštní. Mně přijde šílený, že se to musí překládat, ale fakt je, že to uzavření škol je velká zátěž pro mne jako matku 3 dětí. Nejstarší gymplánka si dokonce domluvila konzultaci se školní psycholožkou, že prostě není schopná se učit se současným nastavením. Její gympl to fakt dělá celé špatně, každý učitel si jede podle svého (jiné aplikace pro online vyučování), někdy se dozví žáci čas začínající online hodiny 5 minut předem. Někdo zadává úkoly emailem, jiný do bakalářů a jiný při hodině a když tam nejsi, protože jsi to nevěděl, tak se úkol nedozvíš. A deváťačka zase má tento týden 2 přijímací pohovory, do toho dělá závěrečné online testy a práce do školy a v pondělí ještě státní přijímačky. A navíc je mi skoro jasné, že matiku neudělá a budu jí muset hledat na poslední chvíli nějakou jinou školu. Prvňačku ani nezmiňuju, to je jasné, že musím vše s ní oddřít poctivě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.