| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve win to funguje standardně a já jsem s tím hrozně spokojená.
Teda, ne s aplikací, ta rozhodně má své mouchy a nedostatky a není stavěná na tenhle provoz, ale tak nějak to zvládá. I na těch telefonech.
Třeba bych si uměla představit, že potvrdím-li přijetí na mobilu, už nemusím na PC, kalendář umožňující export do google cal., možnost přeposlání práce na mail, apod.
Mám tam taky dvě děti. Páťák si práci řeší sám (myslím, že přes mobil, mají na každý předmět jiného učitele), všechno jim jde přes komens na Bakalářích, druhák dostává dvě dávky úkolů vč. příloh jednou týdně.
Vidím v matice N - volám na dceru, že neposlala práci, někdy volá, že už to vidí a posílá sama.
Informace o akcích nemusím podpisovat, prostě věc přímo pro mě (chápu, že to jiní můžou mít jinak), vidím, že mají úkol a můžu už si podle toho během dne připravit rozvrh...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.