| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tahle školka je zabezpečená slušně, ale i tak je potřeba mít oči na dětech, ne na displayi telefonu (i když nevím, co dělaly paní učitelky). Učitelky se dětem asi většinově věnují, ale občas (jak často asi?) spolu klábosí,sedí na lavičce pod stromem, o všech dětech z této pozice nemohou mít přehled a navíc se a po dětech jen sem tam kouknou. Ale s telefonem jsem je neviděla (kolem jedné školky chodím domů, je fajn, že děti jsou pořád venku - altán, pískoviště, spousta venkovních hraček, hřiště.) A třeba mám taky jen smůlu, rozhodně nenačuhuju přes plot a neslídím. Ale jednou jsem seděla v autě a čekala na své dítě (ne školkové), tak jsem koukala po dětičkách (a trošku se dojímala tím, jak ty moje vyrostly).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.