| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějak jsem měla všeho dost, což se u mne projevuje hyperaktivitou. 10 června jsem se rozhodla, že potřebuju odjet na sever, 13. koupila mírně ojetý Peguot Boxer, naložila manžela, nějaké děti, které se nechaly a odjela 3 tis. km na sever na mé oblíbené místo 80 km od polárního kruhu k moři. Měla jsem čas jen něco přes týden, takže 6500 km jsme urazili za devět dnů. Pak jsem celé léto táhla tábory a v září jsme potom do téhož auta naložili cca tunu českých knih a dceřina přítele a přes Francii, kde jsme vyzvedli dceru po au pair pobytu ( a já ujela na parfémech z místních výroben) jsme knihy vyložili kousek od Malagy(strašně zajímavá paní tam zakládala českou knihovnu), tři noci přespali, navštívili Gibraltar a jeli zpět. Auto najelo za dobu od 13.6. do 30. 9. 18 tis. kilometrů. Do dějin rodiny se celá tahle akce zapsala hlavně proto, že ve stejné době probíhala totální rekonstrukce našeho domu, který byl v to září dokonce bez střechy a já se chovala jako kdyby mi dotikával poslední rok života. Nelituju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.