| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny~;((
Dlouhodobě se plácám v pracovní sféře. Změnila jsem před 2 lety pracovní pozici u stávajícího zaměstnavatele (státní správa). Celkově pro něj pracuji 25 let.
Nové pracovní náplni jsem nikdy nepřišla na chuť, je to velmi nezáživná statická úředničina; na nabídku jsem kývla z důvodu potřeby změny (na předchozím referntském místě jsem prožila 15 let), vyššího platu a domněnky, že víc uplatním zvýšenou kvalifikaci, což se příliš neděje. Navíc mi, překvapivě, chybí kontakt s klienty.
Plusy:
relativně slušný plat
vzdálenost 10 min od domova
známé prostředí, slušný kolektiv
více méně jistota
Mínus: Vlastně "jenom" to, že mi chybí uspokojení z práce, nějaká tvůrčí činnost, nadstavba, seberealizace... pocit, že člověk má na víc, než je po něm požadováno... Mám pocit, že mě to zejména v poslední době slušně mele...

Kamarádka mi říká, že mě jen pálí dobré bydlo, že je to "jenom práce".. dcera studuje VŠ, přítel je zdaleka a praktikujeme převážně víkendový vztah... Otázkou je, co přinese budoucnost, jsme spolu chvilku, pokud bychom se rozhodli za čas sesypat do společného hnízda, až z něj dítko vyletí, možná bude na pořadu dne i změna bydliště, ne jen práce... Nebylo by lepší v klidu vyčkat, až dcera dostuduje? Ale to mi bude 50... budu ještě na trhu práce perspektivní kus? (Nechci se nikoho dotknout:-)) Na druhou stranu si neumím představit takto prožít budoucích +-20 pracovních let, které mám před sebou~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.