| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Větře,
nápodobně. Jedné společnosti, co skupuje bagatelní pohledávky jsem musela natvrdo vyhrožovat trestním oznámením, než dali pokoj a přestali posílat výhružné dopisy "poslední výzva před exekucí". Přitom jsem ani tu bagatelní částku nikomu nedlužila, celé to vzniklo tak, že při předčasném vypovězení smlouvy mi 02 poslalo fakturu, která mi nedošla, kopii mi odmítli poslat s tím, že už to předali na vymáhání pohledávek, kam si musím zajet a vyžádat si duplikát za poplatek, tak jsem to zaplatila na pobočce a pustila z hlavy. Jenže v soupisu nezaplacených faktur to jaksi zapomněli uvést, vymahačská firma to skoupila komplet a začala prudit. Já po svých velmi špatných zkušenostech zásadně nevyhazuji doklady o zaplacení, třeba ústřižek o zaplacení pokuty v MHD z doby, kdy mi bylo osmnáct mám pořád uschovanou, protože vím, čeho jsou ti grázlové schopní. Kdybych ten doklad neměla a nevyřídila si to, mohla jsem klidně mít na krku naprosto neoprávněnou exekuci a násobně víc problémů s řešením situace.
A to je jen jeden příklad z mnoha, není to tak dávno, co jsem něco podobného řešila s UPC. Předčasné vypovězení smlouvy a zaslání smluvní pokuty za předčasné ukončení na účet s variabilním symbolem, na který jsme předtím posílali platby. Neuvěřitelný. To se vleklo snad tři měsíce, protože odmítli platbu cash při vracení karty, že to musí být na účet, kam to taky dostali, ale "ten variabilní symbol platil jen pro měsíční platby, pro konečné vyúčtování má být JINEJ". Dvakrát jsem volala do UPC, dvakrát mi řekli, že mám pravdu, a že si to s vymahačskou firmou samozřejmě vyřeší, protože máme vše zaplaceno, a po každém tom telefonátu do 14 dnů přišel sprostý mail od vymahačů. Až potřetí, když už jsem byla opravdu hodně sprostá a nepříjemná byli schopní informovat svoje vymahače, že platbu dávno obdrželi a nic jim nedlužíme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.