| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vitr, osobni navstevu FU chapu - mozna

kdyz jsem zamlada (pred 30 lety) delala na jednom statnim uradu, tak bylo treba vykazat dodelane veci, jinak to vypadalo blbe ve statistikach....urad mne poslal vecer dorucovat uredni rozhodnuti lidem po bytech, abychom od nich meli podepsane prevzeti (dorucovani jeste nebylo pravne upraveno tak, ze staci marne dorucit na adresu, co ma clovek v evidenci.....bylo nutne cloveka sehnat a obstarat jeho podpis) ....dneska bych odmitla chodit v zime za tmy nekde po bytech, tehdy jsem poslechla a cinila tak....lidi se taky dost divili, ze jim nekdo prijde dorucit rozhodnuti u vecere

tak ten FU mozna delal to same

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.