| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ten muj znamy je zednik, co delal u OSVC jineho zednika.....jakou uroven myslis, ze melo jejich ucetnictvi a jejich pracovnepravni papiry?

no, a tím se zřejmě dostáváme k jádru problému - byl ten tvůj známý doopravdy zaměstnaný? co mám zkušenost, tak mi přijde, že v těhle případech bývá obvyklejší, že ten najímaný člověk v lepším případě jede na vlastní živnosťák, v horším na černo... a zrovna tak mám zkušenost, že řada lidí s živnosťákem mluví o tom, že je dotyčný "zaměstnává" ~d~

ale jinak pokud tedy nemá pracovní smlouvu, nemá výplatní pásky, tak opravdu těžko pojišťovně doloží, že byl zaměstnaný. potom to pojišťovna bere tak, že jí nedluží nějaký (z jejího pohledu neexistující) zaměstnavatel, ale pojištěnec, který neplatil zákonné pojistné. mně se to stalo taky, při jakémsi jednání na pojišťovně jsem náhodně zjistila, že mě zaměstnavatel nepřihlásil - doložila jsem smlouvu, výplatní pásky a pojišťovna už si to zjevně se zaměstnavatelem nějak pořešila sama ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.