| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, my byli na zkouškách nanečisto na té škole co vy (proto si všímám, co tu píšeš, že jsem tě zaznamenala, když jsi o nich psala). Ona to fakt je výběrová škola a pokud se tam nedostane, není to nic, z čeho by měla mít nějaké pocity méněcennosti. Já byla jako malá asi na tom podobně, taky bych to tak prožívala. A právě si pamatuji to přepočítání bodů po každé písemce na gymplu a jsem ráda, že dcera je v tomhle jiná, je jí to šumafuk. Zas na druhou stranu nebyla ochotná se moc připravovat, je ze školy zvyklá, že jí všechno jde, proč by měla najednou něco trénovat na přijímačky. No jsem zvědavá jak dopadne, na tu vaší školu jsme se nakonec nehlásili (i když my měli zájem jen o tu druhou pobočku, výuka v angličtině pro nás není a máme to tam daleko).

Jsem z toho ale celkově dost znechucená, já se nikdy takhle zběsile na nic nepřipravovala. Přijímačky na gympl byly těžké, ale učila jsem se tak možná měsíc předem, určitě žádné takovéhle dlouhodobé šílenství, jako mají dnešní děti. Na VŠ už bez přijímaček.
Kdyby se aspoň učili něco užitečného, ale některé děti tomu fakt věnují téměř rok a drtí ty cermatí testy ~a~ Jestli navíc správná odpověď na tuhle otázku bude NE, tak už fakt nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.