| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já dělala přijímačky na dva gymply, na jednom brali dvě třídy a byla nás tam tak stovka, nebodovali, jen známkovali. Měla jsem z M 1 a z ČJ 2 a vzali mě. Věděla jsem to hned ten den odpoledne (známky nám řekli už asi hodinu po testech, přijetí vyvěsili odpoledne). Navíc jsem preferovala přírodovědný směr, kam nechtěl skoro nikdo, takže ve výsledku na humanitní vzali ty lepší, a do přírodovědné vzali všechny, kdo chtěl a byl v těch prvních 60, a doplnili to těmi horšími z těch, co chtěli na humanitní. Podle toho pak i vypadaly výsledky při studiu, M, F, CH byla pro většinu pohroma.

Na tom větším gymplu se otvíralo 6 tříd a určitě dost lidí nevzali, takže zájemců mohlo být 250 - 300? Já byla 35., přičemž v první šedesátce nebo dokonce stovce jsem měla daleko nejméně bodů z všeobecného testu. Ony tam totiž byly otázky ze zeměpisu a dějepisu ~f~.
Výsledky byly druhý den.

Šla jsem na ten menší gympl, kde jsem dopadla u přijímaček jakoby hůř. Ale nešel tam nikdo z mé základkové třídy...teda skoro, nakonec se tam jedna dostala na odvolání, bohužel. Ale i tak jsem tam byla radši než v tom kolosu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.