| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

u nás jsou fotoknížky hit ~t~
první jsem dělala babičce a dědovi k diamantové svatbě - oni dva jako malincí, pak jejich rodiče, sourozenci, pak svatba, jejich děti, nějaké z dovolených, svatby obou synů, vnoučata, pravnoučata a na závěr společná mého táty, mámy, nás vnuček a našich dětí... ta poslední byla unikátní v tom, že to byla jediná, kde jsme byly fakt všichni, fotila se právě pro tu knížku... babička ji má u sebe pořád, v pečováku ji prohlíží, ukazuje ošetřovatelkám, ony nás pak na chodbě hned poznávají a zdraví :-) babička někdy ví, na koho ukazuje, někdy si to prý prohlíží jako hezké obrázky, ale má ji ráda...
a třeba manželovi jsem dělala taky jednu, s fotkama jeho jako táty, s našima dětma, jako poděkování za to, co pro nás dělá - byl z toho hodně nadšený a minimálně to bere jako projev uznání (se sebevědomím bojuje odjakživa, navíc nikdy neměl žádný otcovský vzor a tak vůbec...)
a dětem počítám právě s tím od mimina do maturity ~;) asi jsou trochu samožerové, ale mají rádi své miminkovské fotky a rádi si prohlíží různá alba, jenže já jsem nedisciplinovaná a poslední album je z doby cca 6-7 let zpátky ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.