| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a my jsme měli výsledek o malinko horší~:-D Neumí rozeznat listnaté keře od jehličnatých. Což bych teda taky měla podle toho obrázku problém-ale jaksi, ona tam byla dole vysvětlivka!!
..Kterou nečetla:-)
Prostě tápe ve čtení, porozumění textu, to dopilujem, Jinak asi nemá problém s jakýmkoli řešením, češtinou už vůbec ne.
A když jsme viděla, jak má třikrát v testu podtrženo:" Najděte cosi, které NENÍ a pak odpoví stejně, které JE, tak co na to říct~:-D Ona sama neví, co tam blbla.
Už je to jedno, myslím,že si to zkusila a určitě jí to dalo hodně, časem se bude líp soustředit.
Třeba dneska dělala nějaký úkoly z češtiny, sem tam měl a tendenci zeptat se mě, co přesně má dělat a pak se zarazila a řekla si -asi spíš sama por sebe-jasně, musím si pořádn ě přečíst zadání.."
Pokrok, se zadáním, ledabylým a rychlým přečtením, měly všechny moje děti problém:-) A nebudu jediní.
Mě to mrzí hlavně kvůli té angličtině. Angličtina u ní ve škole je pro ni naprosto zbytečně prosezený čas, nic jí to nedá.A příští rok má takhle 4 hodiny. A navíc jí musím zajišťovat angličtinu mimo-opět další čas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.