| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diva Baro, každý má tu svoji pravdu. Bohužel tak to je vždy.

To, že učitel či profesor se chová jak se chová je taky super.

Můžeme být rádi, že tchán si vybral k úmrtí zrovna velikonoční prázdniny. Takže můj e.mail do školy po tom bylo, že ma týden na vzpamatování. Čeština, Matika ani den. Je to život má si zvykat.

Že to " dítě" má třetí pohřeb za rok a 1/4 nikoho nezajímá, že má o babičku, který našli před Vánoci to svinstvo v krvi. Větší strach, když děda tak rychle umřel.

Porad si jak umíš. Odevzdavej včas. Vždyť ono je úplně normální psát čtyři slohy týdně jen z češtiny.

A moje zkušenost, požádala jsem slušně o úlevy, kdežto reakce byla, že celá třída fostala ještě vic úkolů 14 dní.

Co se stalo, bráchovi na VŠ to ani popisovat nebudu. Arogantní jeden člověk a všichni jsou v háji. On žádné e.maily posílat nebude.

A co si g toho vzalo moje mladší dítě, že už do školy chodit nechce, aby se po něm každý vozil a dokazoval si svojí moc. Máme se smířit s tim, že maturitou končí. Protože má té sebranky ve školství dost. Na moje, že všichni stejní nejsou. My řekl, že se mám podívat každý toho pošle na 4h. Máme 13 předmětů sedim u PC 50-60 hodin týdně. Klasroom jsme si museli zařídit sami. Končím s nima lenochama co se nejsou ochotni přizpůsobit.

A to má ze všeho známky lepší. Teda matika netuším ani on jen každý týden písemky. Zpětná vazba píše dobrý. Syn netuší kde vo měl a neměl blbě.

Vyučovat to né, ale s online písemky to se naučili rychle všichni.

Takže děkuji škole, za to super prostředí co vytvořila, pro všechny.

Empatie nula. Vůbec jim nic nedošlo. A nejvíc mě mrzí, že jsem po těch Velikonocích vůbec něco chtěla. Odnesla to i třída.






Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.