| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Učitelka češtiny mého syna hodnotí domácí úkoly velkým červeným písmem a se třemi vykřičníky. Všechny druhy vedlejších vět určil syn správně (sám se naučil tuto látku, stačil mu papír s vysvětlením, jak má postupovat, a několik příkladů), elektronickou tužkou nad větu napsal Vv pu podm./zp./příč/příp. (myslí tím vedlejší věta příslovečná).

V odpovědi učitelky není ani zmínka o tom, že ty druhy vedlejších vět určil správně, ale je tam červeně a se třemi vykřičníky~o~, že nelze užít zkratku "Vv Pu" místo "vedlejší věta příslovečná".

Komunikace tohoto typu mi přijde hrozně nezdravá, tři vykřičníky rudě pod úkolem, který je bezchybně, mě utvrzuje v tom, že učitelky jsou pár kroků od blázince, lidsky online výuku nedaly. Dítě se samo doma jen z papíru naučilo novou látku, a učitelka reaguje tak, že kdyby ho měla teď vedle sebe, mlátila by mu zřejmě hlavou o lavici (tak interpretuju počet rudých vykřičníků v psané komunikaci). Co tohle udělá s těma dětma?
Strašně se mi chce na ty Bakaláře napsat: "Paní učitelko, vy jste ale ."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.