| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já musela předloni před vánoci utratit kocoura, myslela jsem jak to zvládnu, jak mě pořád prudil, dělal binec... Tejden jsem řvala a všude ho viděla. Ale bylo mu 14,5, měli jsme ho dýl než dítě... Pro křečky nebrečím, toho posledního jsem operovala osobně, měl nádor na hlavě, na kůži, byl už dost velkej, smrděl, bylo to naprd. Chtěla jsem to už skončit, tak jsem ho dala do krabičky s vatou napuštěnou lihem, že se omámí a on děsně ožil ~t~ Tak jsem mu ten nádor ustříhla nůžtičkama (byl takovej napůl odchlíplej), celýho jsem ho vydezinfikovala a nadávkovala jsem mu nějaký ATB co zbyly po děcku a kapky do očí. A ještě asi měsíc žil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.