| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, tak to se jim vlastně v životě nakonec může hodit víc, než kdyby uměly ty výmyky na hrazdě, nebo stojky a kotrmelce~:-D. Po nás třeba ve škole v tělocviku kdysi fakt chtěli všechno to skákání přes kozu, švédskou bednu, cvičení na kruzích, na ribstolech, šplhání, něco na kladině, kotrmelce a už ani nevím, co všechno, plus běh na krátkou trať i po velkém oválu na hřišti...nikdy mě to nijak moc nebavilo a ledacos mi taky ani nešlo...no a v životě jsem to stejně k ničemu nepotřebovala, nejsem sportovní typ, ale zase ani pořád nesedím jako pecka, ráda chodím po horách, někde v přírodě, nebo vytáhnu koloběžku...syn to má podobně...přes švihadlo se naučil skákat až teď ve 12, když jsme byli celé jaro doma...asi se nudil~:-D, kotrmelec pořádně neumí doteď...ale zase mu jde docela dobře ta vybíjená a hodně rychle běhá...dřív hodně jezdil na kole, teď spíš vytáhne občas koloběžku, nebo s námi chodí po výletech...podle mě je fakt uhozený dělat si hlavu z toho, že neumím kotrmelec, nebo stojku...hlavně, že má člověk nějaký pohyb...a známkovat tyhle věci ve škole mi přijde už úplně mimo...stejně jako hudebku, nebo výtvarku apod...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.