| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě tu fascinuje, jak se od dětí očekává, že budou samostatně komunikovat a řešit, když toho často není schopná ani škola.
Jedno setkání s ředitelem v naší škole, kde jsem s našimi učitelkami spokojená - úplná marnost, ředitel si mele svoje a není ochoten ani vyslechnout.

Další škola - nešlo se telefonicky dovolat a na e-maily s dotazem ohledně volného místa ve třídě nikdo neráčil odpovědět.
U on-line výuky jsme dostali tolik rozporuplných instrukcí, že jsme maily luštili společně a stejně proběhly instrukce: Pošli mi to v odpovědi - a druhý den: v odpovědi mi to neposílej, protože to nečtu.
Jedinkrát jsem syna vybídla, ať si něco vyjedná sám (nefungovala nám technika, vymysleli jsme alternativní řešení) - učitelka řekla, že to nechápe a ať to udělá dle zadání. To jsou situace, kdy rezignuje i rodič a obhajuje před dítětem učitelku, že je asi unavená.
Všeobecně si nemyslím, že by ve škole i v rodinách byly děti vedeny k tomu si něco vyjednat, ale je mi jasné, že jsou učitelé, co by se rozkrájeli, ale s dítětem to nehne.

A ano, jsou rodiny, kde si půjčují 3 generace 1 mobil, nebo nemají kredit, data, a ještě jsou k tomu třeba komunikačně nezdatní a navíc nedůvěřiví celá rodina.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.