| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipa, když syn maturoval, tak jsem se taky dověděla, ještě než jim rozdali výza, že krom 4 lidí má 14 lidí vyznamenání. Skoro vždycky jsem věděla přesně kdo co má. A jejich paraelka třeba to měla opačně, jen 5 vyznamenání a zbytek prolezl.

Taky vím, že mladšího syna třída je slabší, že tam tolik borců na samé jedničky nemají,ale mají už dost dlouho rozložený kolektiv a nikdo my nenamluví, že to tím není a škola s tím NIC nedělá. Co jich je míň-15ks, je to lepší a KORONA jim pomohla dost, protože se museli víc stmelit. A doufám, že pojedou na ten cyklo-pobyt na ten týden co měli být v květnu v tom září.

Když jsi s tou omladinou dostatečně v kontaktu, bavíš se s nima, uděláš si na ně fakt čas,aby si popovídali a to nemyslím jen ty co máš doma,ale i ty co s nima přijdeš do kontaktu. V mém případě když jsem je sem a tam vozila domů ze školy, pomáhala jim vozit věci na ples a podobně, když chystali ples oktávě a ještě neměli řidičáky.(to je u nás taková tradice, že o dva roky mladší chystají komplet ples, rodiče pak dělají šatnáře a podobně)

Dovíš se opravdu kde co.

Jo oni něco povídají jsme na místě zastavíš, můžeš je z toho auta vykopnout,ale to já je nechám dokončit myšlenku a kolikrát je z toho 5-10minut. No co, ten čas je pro ně důležitý a později jsem zjistila, že si toho cení. Stačí pár slov, že je posloucháš a bereš je vážně.

A v době koronavirové jsem měla ze synovi třídy na jakém si kecadle šest jeho spolužáků a spolužaček. Nakonec jsem je ukecala(asi potřetí), že musí říci rodičům, že prostě ta výuka je jaká je a musí nás být víc kdo si stěžuje. Oni se to báli doma říct, že mají problém. Takže tři rodiče skončili v ředitelně na pohovoru.

A přiznám se, nemůžu se dočkat už,aby bylo za rok.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.