| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romano, jo, máme jeden společný PC a pak ještě jeden starý notebook...a syn má svůj mobil až od loňska (od 11 let)...do té doby jsem mu občas půjčovala svůj...jinak tablet jsem si teď pořídila čistě jen pro sebe, asi před měsícem, předtím jsme žádný neměli...Já jsem to celkem dost dlouho omezovala, ale čím je syn starší, tím víc se ty jeho zájmy přesouvají právě na PC, bez toho ten jeho koníček tak úplně dělat nejde, no...i když venku tráví taky dost času, akorát prostě hlavně spíš lítá někde po perónech :-), má i dost stejně zaměřených kamarádů, i kroužek zaměřený tímhle směrem...takže mi ani tak nevadí, že je hodně na PC, protože tam dělá celkem smysluplné věci...kdyby tam pařil jen nějaké střílečky, tak by mi to vadilo hodně, ale takhle s tím problém nemám...věci do školy si vždycky udělal, doma taky pomůže, když je potřeba...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.